Wszystkim Darczyńcom oraz wszystkim, którzy okazali życzliwość dla naszej społeczności pragniemy bardzo gorąco podziękować za okazaną pomoc.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, którym dobro naszej Cerkwi leży na sercu i swoimi działaniami wspierają naszą Parafię.
Liczymy nadal na Państwa pomoc i wsparcie.

o. Martinijan Jefimow wraz z Radą Ogólnego Zebrania Cerkwi Staroobrzędowców

FIRMY - DARCZYŃCY


1. WARSZAWSKA METROPOLIA PRAWOSŁAWNA
2. FUNDACJA ZAKŁADY KÓRNICKIE
3. FUNDACJA DOBRYCH MEDIÓW
4. OGÓLNOPOLSKI PANEL BADAWCZY SP. Z O.O.
5. FUNDACJA "DOBRA WIOSKA"
6. SOLBET SPÓŁKA Z O.O.
7. TARAS SPÓŁKA JAWNA MAREK TARABA
8. PARAPETY SP. Z O.O.
9. UNICELL POLAND SP. Z O.O.
10. METALPOL FURMANIAK SPÓŁKA JAWNA
11. ZIPIMED ROMAN ŚMIECH
12. KOSBUD BRACIA KOSIŃSCY SP.J.
13. CHEMAR S.C. J.HELIŃSKI I SPÓŁKA
14. URSA POLSKA SP. Z O.O.
15. ZPHU DREWEX
16. BUDOWNICTWO OGÓLNE REMONTY KRZYSZTOF KARPIŃSKI
17. WARDYŃSKI OKNA I DRZWI
18. ALARM SERVICE S.C.
19. STOLARSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE JERZY FIEDOROWICZ
20. FABRYKA DYWANÓW "WELTOM" S.A.
21. BUDROMAT
22. MALOW SPÓŁKA Z O.O.
23. WYDAWNICTWO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA CZESŁAWA PRZEBIERACZ
24. NADLEŚNICTWO KWIDZYN
25. ZIMM AGENCJA ARTYSTYCZNA Z.HOCZY
26. MATEJUK M USŁUGI LEKARSKIE
27. 'SŁONECZNY GRÓD'
28. NADLEŚNICTWO PUŁAWY
29. NADLEŚNICTWO KLINISKA
30. COMP SOFT SP. Z O.O.
31. NADLEŚNICTWO ANDRYCHÓW
32. TERMODACH MIROSŁAW GROCHOWSKI
33. FIRMA JERZY LEŃSKI
34. ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA
35. CONTAINER LOGISTIC
36. OŚRODEK KSZTAŁCENIA KIEROWCÓW JANUSZ WITKOWSKI
37. NADLEŚNICTWO STRZAŁOWO
38. W&W E.L. WYLEŻUCH SP.J.
39. ZAKŁAD METALOWY INŻ. JERZY GREGORCZYK
40. NADLEŚNICTWO GOLENIÓW
41. FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA JANUSZ AFFELTOWICZ
42. MEGAPLAN DOROTA WERNER
43. KRAKMAR S.C.
44. SZARY DESING JAROSŁAW PEPŁOWSKI
45. NADLEŚNICTWO CHRZANÓW
46. OHZ GARZYN SP. Z O.O.
47. WIENERBERGER CERAMIKA BUDOWLANA SP. Z O.O.
48. NADLEŚNICTWO CZERNIEJEWO
49. BS SEJNY
50. "PERLIPOL K.KUŚMIEREK, G.DERLATKA, J.BENBEN" SPÓŁKA JAWNA
51. KLINKIER PRZYSUCHA S.A.
52. MARTI-TRANS
53. PHOENIX LAB NINA GRZYMAŁA
54. B&M BIURO TŁUMACZEŃ WŁOSKICH
55. NADLEŚNICTWO OSUSZNICA
56. VIS-A-VIS INKASO
57. GRUPA DSF SERWIS PROFESJONALNY SP.Z O.O.
58. NADLEŚNICTWO WIPSOWO
59. SCI-ART OSTROWSKI MAREK ADAM ORGANIZACJA BADAŃ NAUKOWYCH
60. BESKIDZKA GALERIA SZTUKI
61. USŁUGI GEODEZYJNE GRZEGORZ WISZOWATY
62. OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REKREACYJNY JUBILAT
63. FUNDACJA STU
64. ZSMDP
65. USŁUGI INFORMATYCZNE SZANSA SP. Z O.O.
66. NZOZ PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO ANNA BRZOSTOWICZ
67. I.P.U.T. MICHAŁ BRAJTA
68. NADLEŚNICTWO DĘBICA
69. NADLEŚNICTWO PRZEMKÓW
70. MARAX R.RAJ SPÓŁKA JAWNA
71. NADLEŚNICTWO STRZEBIELINO
72. SKLEJKA TRADE SP.J.
73. ALPROF SP. Z O.O.
74. NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR
75. NADLEŚNICTWO GOSTYNIN
76. NADLEŚNICTWO LUBICHOWO
77. CUMULUS S.C.
78. PWIK W SUWAŁKACH SP. Z O.O.
79. PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA I SPECJALISTYCZNA "ETOS-ZDROWIE"
80. BIURO INŻYNIERSKIE ANNA GONTARZ-BAGIŃSKA
81. HYDROPROJEKT WROCŁAW SP. Z O.O.
82. FUNDACJA "ZNAJDŹ POMOC"
83. OTWOCKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA
84. ŁUKSJA SP. Z O.O.
85. GABINET STOMATOLOGICZNY JACEK BOGDAŃSKI
86. AGENCJA KREATYWNA ARTISIMA
87. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ABEWUS
88. SESEVA
89. FIRMA "SPORT ADAM" ADAM CHOCIEJ
90. KANCELARIA ADWOKACKA CONNEXUS TOMASZ OŚKO I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
91. "SPORT ADAM" ADAM CHOCIEJ


Firmie "Sport Adam" ADAM CHOCIEJ, ul. Familijna 1, 15-157 Białystok
bardzo dziękujemy za ufundowanie stojaka rowerowego dla naszej Cerkwi.

www.sportadam.pl


92. STOWARZYSZENIE BASTION DIALOGU
93. VEMAA
94. KLASZTOR BŁ JANA DUNSA SZKOTA
95. NADLEŚNICTWO PŁASKA W ŻYLINACH
96. PAPIER&POLIGRAFIA CONSULTING STEFAN JAKUCEWICZ
97. ZAKŁAD BADAŃ NIENISZCZĄCYCH "ULTRARENT"
98. NADLEŚNICTWO MIECHÓW
99. BŁAWICZAK RYSZARD BŁAWICZAK ROBERT OLLIFT S.C.
100. NADLEŚNICTWO MIRCZE
101. NADLEŚNICTWO SOBIBÓR
102. SZKOŁA NAUKI JAZDY "JAĆWING"
103. PHU PACKSERVICE
104. POL-KRES EDWOOD
105. PWIK W EŁKU SP. Z O.O.
106. STILNOVISTI SP. Z O.O.
107. DRZWIWROC KRZYSZTOF BELOF

108. www.grupa.itur.pl
109. ALFINE-TIM Z.GŁUCHY SP.J.
110. NAVITRANS-ACCOUNT SPÓŁKA Z O.O.
111. LABEM S.C.
112. NADLEŚNICTWO OLESZYCE
113. PIEKARNIA CUKIERNIA SŁAWOMIR MIELNIK
114. BIURO DORADZTWA OCHRONY P.POŻ. I BHP TECH -POŻ LUCJAN NADOLSKI
115. AGENCJA WYDAWNICZA "TECHNOPOL" SP.Z O.O.
116. LAGUNA 7
117. TOROPOL SP. Z O.O.
118. ZAKŁAD TECHNIKI GRZEWCZEJ STASZEWSKI PIOTR
119. PROGRESS
120. ZGROMADZENIE SIÓSTR BWNP
121. AVI NET21 SP. Z O.O.
122. GRUPA PSB HANDEL S.A.
123. INPOL KRAK SP. Z O.O.
124. ZAKŁAD ELEKTRYCZNY SZCZEPAN CHERUBIN
125. PROFESJONALNA AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA CERTUS SECURITY SERVICE
126. DORADZTWO PODATKOWE GRACZYK S.C.
127. LUDWISARNIA FELCZYŃSKICH
128. USŁUGI RACHUNKOWE URSZULA SZUCHNIK
129. PRO-TRANS MACIEJ SOBIESZEK
130. GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA MIKULSKA
131. ZAKŁAD USŁUGOWY ELWI
132. SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SP.Z. O.O.
133. BIURO PATENTOWE BORAWSKA HANNA
134. REKMA SP. Z O.O.
135. FUNDACJA NORD
136. A.SOBCZYK I WSPÓŁPRACOWNICY
137. KANCELARIA PODATKOWA ANNA GRZECHNIK
138. OSADA BIURO PROJEKTOWO-USŁUGOWE ANTONI DYBIKOWSKI
139. SYSTEM GAZOCIĄGÓW TRANZYTOWYCH EUROPOL GAZ SPÓŁKA AKCYJNA
140. PINKROAD SEBASTIAN WASZKIEWICZ
141. LOGOS KANCELARIA PRAWNA
142. BIURO RACHUNKOWE BARBARA CHMIELOWIEC
143. ANGUS CENTRUM JĘZYKOWE, BIURO TŁUMACZEŃ
144. ENERGAD ANDRZEJ DOMAŃSKI
145. LIS JÓZEF USŁUGOWY ZAKŁAD WOD-KAN-GAZ
146. KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SP. Z O.O.
147. ANOMAIL.PL SYSTEM EMAILINGOWY
148. BE HALOO HUBERT MATYJEK
149. Z.U.H. ELEKTROMAJSTER EUGENIUSZ PIEKAREK
150. SOKRATES S.C. AKADEMIA TRENINGU I ROZWOJU
151. ROŚLINY Z RUNOWA SP. Z O.O. S.K.
152. IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA W BIAŁYMSTOKU


Firmie ROŚLINY Z RUNOWA SP. Z O.O. S.K., ul. Kwitnąca 10, 05-500 Runów
bardzo dziękujemy za ufundowanie roślin dla naszej Cerkwi.

www.grabczewscy.com


152. POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA SP. Z O.O.


153. SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH "CLEMATISY"
154. GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE GRUNLAND, IRENA, OLGA I ANTONI KOPICZKO
155. NADLEŚNICTWO SZUBIN
156. BIURO HANDLOWE DORSEL SP. Z O.O.
157. DRUKARNIA A-REK STUDIO REKLAMY


Firmie DRUKARNIA A-REK STUDIO REKLAMY, ul. Warszawska 111 lok. 8, 05-300 Mińsk Mazowiecki
bardzo dziękujemy za ufundowanie materiałów promocyjnych dla naszej Cerkwi.

Drukarnia

Drukarnia w Mińsku Mazowieckim.


158. MODERN FORMS SP. Z O.O.


Firmie MODERN FORMS SP. Z O.O., Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów
bardzo dziękujemy za ufundowanie materiałów promocyjnych dla naszej Cerkwi.

Modern Form sp. z o.o.

Firma Modern Forms sp. z o.o.


159. STOWARZYSZENIE POMOCY TERYTORIALNEJ
160. MONWID PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE KRZYSZTOF OLECHNOWICZ

ANONIMOWI DARCZYŃCY

OSOBY FIZYCZNE - DARCZYŃCY


1. ANNA TICHANOW
2. ZINAIDA SOKOŁOW
3. FIEODORA MOSKALOW
4. BARBARA MOROZOW
5. MARIUSZ JEFIMOW
6. WITOLD SOKOŁOW
7. JEWDOKIA JEWDOKIMOW
8. MARIA TICHANOW
9. ALICJA JEFIMOW
10. WIESŁAWA WĘGLICKA
11. ZOFIA SAPPER
12. WŁODZIMIERZ PACHCIARZ
13. ANDRZEJ i VIOLETTA PUTRA
14. WIESŁAWA GICZEWSKA
15. WŁADYSŁAW STAWICKI
16. BOGNA LUDWIKA BADOWIEC
17. EWA i PAWEŁ PAPAJ
18. LUBA JEFIMOW
19. PIOTR JEFIMOW
20. MAREK MOROZOW
21. JAKUB GRZYWACZEWSKI
22. IRENA MOROZOW
23. LIDIA F.
24. SŁAWOMIR DUBA
25. JOANNA NOSKO
26. BARBARA CZAPLINSKA
27. TOMASZ STEFAN RADEK
28. WIESŁAW ŚLIWOWSKI
29. BOGUSŁAW OKRĘGLICKI
30. JAN BARTOSZ POSIECZEK
31. JAN SZHYMCZUK
32. KŁAWDZIA TICHANOW
33. KRZYSZTOF PIOTR NIEDŹWIEDŹ
34. ANNA JEWDOKIMOW
35. KRZYSZTOF ZIEZIULA
36. ROMUALD MALINOWSKI
37. MAREK JEFIMOW
38. MILENA BIELIŃSKA
39. MARZENA JEFIMOW
40. WOJCIECH KOWAL
41. PATRYK TALKOWSKI
42. MARIA TICHANOW G.
43. JANUSZ GZIK
44. JAN LETKIEWICZ
45. ADAM TROJAN
46. MARIA BUBRZYCKA
47. VIOLETTA HERMANOWICZ
48. KRYSTYNA NAWROCKA
49. JANUSZ SEHEŃ
50. PIOTR JAN KOLADO
51. WACŁAW SOKOŁOW
52. CEZAR ZENON JĘDRYSKO
53. WOJCIECH AMARO
54. ŁUKASZ JEWDOKIMOW
55. CEZAR ZENON JĘDRYSKO
56. WITOLD JEWDOKIMOW
57. SERGIUSZ KOWALCZUK
58. JOLANTA CIEŚLIKOWSKA - HORST
59. MISIEJUK URSZULA
60. AUER ŁUKASZ
61. BEATA ELŻBIETA OCHOTNICKA
62. CICHA KAROLINA KLAUDIA
63. D RICARDO SZCZYBELSKI
64. JÓZEF STEC
65. MAREK ZIĘTARA
66. IRENA WASILUK
67. PIOTR IWICKI
68. JOANNA GORLACH
69. MAŁGORZATA WAWRYKIEWICZ-GORLACH
70. TOMASZ BOJARSKI
71. PIOTR IWAŃSKI
72. EWA NIEUWAŻNY
73. ULIŃSKA IZABELA
74. SŁAWOMIR TRUCHAN
75. MAREK ŻÓRAWSKI
76. WOJCIECH STRÓJKOWSKI
77. GRZEGORZ DOMAGALSKI
78. ELŻBIETA ŻURAKOWSKA
79. MICHAŁ KLEINSCHMIDT
80. KAROL BORUTA
81. JAROSŁAW JÓZEF MARCZAK
82. RADOSŁAW LESZCZYŃSKI
83. ANNA I JAROSŁAW WOSZCZENKO
84. RADOSŁAW TRZEŚNIOWSKI
85. GRZEGORZ MISIEWICZ
86. JAKUB ILWICKI
87. DOROTA ANNA DAHIR
88. PIOTR CIECHAŃSKI
89. JOANNA JAWORSKA
90. JÓZEF RAJCZAK
91. TOMASZ GĘBURA
92. TETYANA KONARKOWSKA
93. MAŁGORZATA JURASZ
94. LIDIA NOWOK
95. ANNA MARIA OLEK
96. JERZY ADAM ŻOŁĘDOWSKI
97. ANNA KURDYŁA
98. RYSZARD GALAS
99. MAREK TAZBIR
100. IRENA MARUK - KERTYŃSKA
101. KRZYSZTOF LENART
102. PAWEŁ URBANOWICZ
103. JANUSZ RANIŚ
104. TADEUSZ NOWAKOWSKI
105. EWA HOFFMAN-STYCZEŃ
106. ROBERT ZAŁUSKA
107. MAREK FRANCISZEK JURGA
108. MARIA PTASIŃSKA
109. TOMASZ PIOTR WÓJTOWICZ
110. JAROSŁAW BURAK
111. IZABELA KARASIŃSKA
112. GRAŻYNA CZOPEK
113. KRYSTYNA KOJŁO
114. HENRYK JACHIMEK
115. PIOTR KOZIŃSKI
116. ANDRZEJ EJSMUND
117. ŁUKASZ ŚWIST
118. AGNIESZKA BUKOWCZAN
119. MAGDALEBA JARGAS
120. MAREK LUSTIG
121. WOJCIECH ADAM MADZIARA
122. EDWARDA PATURA-SZOST
123. MICHAŁ JAŚNIKOWSKI
124. ARTUR KWAŚNICA
125. SZCEPAN RATAJCZYK
126. WIESŁAWA BRAUN
127. PAWEŁ PŁONOWSKI
128. MARCIN GAŁECKI
129. ANNA IWONA BIEL_PEŁKA
130. DOROTA SZREJDER
131. ARKADIUSZ BIELECKI
132. HALINA ŁEBEK-BIELEC
133. GRAŻYNA KWAŚNIEWSKA
134. HENRYK HULEWSKI
135. MARCIN SACHARCZUK
136. ROMUALD WOJTCZAK
137. MARTYNA KULIKOWSKA
138. MAŁGORZATA JĘDRZEJCZYK
139. MACIEJ PILAWSKI
140. KLAUDIA GOŁASZEWSKA
141. TOMASZ SERAFIN
142. MARIA SAPIOŁKO
143. JAKUB SZCZĘSNY
144. SŁAWOMIR WOSZCZYK
145. FABIAN FOKS
146. DARIUSZ STARCZEWSKI
147. RENATA OKOPNIAREK-GONTARZ
148. MICHAŁ CHOMIAKOWSKI
149. MARIA KARWOWSKA
150. HENRYK ANTONI PALKA
151. MICHAŁ ZDRODOWSKI
152. EWA ŻYCZKOWSKA NOWAK
153. STANISŁAW BOLANOWSKI
154. BOGDAN PATEREK
155. ZBIGNIEW OLSZEWSKI
156. NATALIA SOBÓL
157. JANUSZ BADURSKI
158. REMIGIUSZ KOWALSKI
159. ZENON WALDEMAR DUDEK
160. ZOFIA MARIA WAWRYKIEWICZ
161. BOGUSŁAW ZASĘPA
162. URSZULA SEKUŁA
164. DOELLINGER TOMASZ
165. TOMASZ CHORABIK
166. PIOTR TOKARCZYK
167. ARKADIUSZ KLEMENS DWORZAK
168. BEATA KROSZKA
169. HENRYK MALON
170. DOMINIK Ł. JANDY
171. MAREK SADOWSKI
172. KRZYSZTOF WITOLD KOCIATKIEWICZ
173. WOJCIECH GURGUL
174. JERZY MACIEJ ZACZEK
175. ANITA GRZEGORZEWSKA
176. AGNIESZKA I MICHAŁ KONC
177. WOJCIECH ROBERT KWIATEK
178. MAGDALENA LUDWIKA KOCUR
179. DANIEL STYPUŁA
180. ANNA MARIA ROGÓSZ
181. MIROSŁAW CZUBIŃSKI
182. RYSZARD ADAMUS
183. BARTOSZ MINKO
184. MACIEJ FRĄCZAK
185. AURELIA - LEWANDOWSKA RAKOCZY
186. BARBARA ŚLIWIŃSKA - MINKO
187. JERZY GDULA
188. MARCIN ROMANIUK
189. DOROTA MALINOWSKA
190. KATARZYNA MARMAN KLUCZYŃSKA
191. ADAM MAZIJ
192. EMILIA KOTEWSKA-AVRAMCEVA
193. MACIEJ MARIA MAŁEK
194. KAROL ZIEMIEC
195. KATARZYNA ZIEMIEC
196. MARIA KOWALSKA
197. ANDRZEJ MAREK BUGAJSKI
198. LUCJAN WŁODZIMIERZ JĘDRZEJEWSKI
199. EDWARD JĘDRZEJEWSKI
200. IRENEUSZ A. JĘDRZEJEWSKI
201. IWONA MIGASIEWICZ
202. WIERA WOLSKA
203. JACEK WIELGUS
204. BOŻENA CZESŁAWA OLCZYK
205. ANDRZEJ SIODELSKI
206. RENATA ŁOBAŻEWICZ
207. DANUTA MAMAKIS
208. HENRYK SURMA
209. JAN LUDWIK ZIÓŁEK
210. RAFAŁ KUNKOWSKI
211. MAREK CZAMARA
212. ALEKSANDRA ŻELAZNA
213. MACIEJ ROGOWSKI
214. MAREK MIĘTEK
215. JANUSZ WALIGÓRA
216. HALINA WALIGÓRA
217. JOANNA BERCZYŃSKA
218. IRENA SZYMAŃSKA
219. PIOTR SKOPIEC
220. KATARZYNA OBUCHOWICZ-SKOPIEC
222. GRZEGORZ WRZOSEK
223. WŁADYSŁAW TUROWSKI
224. MICHAŁ WAŁKUSKI
225. MAREK SZURLEJ
226. HELENA FLORCZAK
227. MARIA ŚWITOŃSKA
228. KATARZYNA STRZESZEWSKA-ZARZYCKA
229. MACIEJ WŁADYSŁAW MARCINIAK
230. MAGDALENA ELŻBIETA WŁODARCZYK
231. ALICJA LEICHT
232. DARIUSZ ŁYSUNIAK
233. ZDZISŁAW KUCHARCZYK
234. WIESŁAW OKRASA
235. MILADA ANNA BROEL-PLATER
236. ROMAN SABAK
237. BARBARA SABAK
238. JANUSZ SZCZEPAŃSKI
239. JOANNA BOBER
240. KATARZYNA MANIKOWSKA
241. MARCIN KĘDZIA
242. IRENEUSZ TRĄBIŃSKI
243. MAŁECCY GRAŻYNA STANISŁAW I JOANNA
244. KRZYSZTOF JAŃSKI
245. TOMASZ ZIELIŃSKI
246. KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
247. DARIUSZ KLIMEK
248. WIESŁAW WÓJKOWSKI
249. PIOTR JULIUSZ WIŚNIEWSKI
250. ANTONI JACEK DAŃDA
251. EWA GOLONKO
252. WANDA ZIELIŃSKA
253. WIESŁAW JANKUN
254. NINA DAWIDZIUK
255. MARCIN FRUNZE
256. PIOTR MARIA ŁUŻNY
257. ZDZISŁAW BOLANOWSKI
258. JERZY GANSZER
259. KRZYSZTOF KLIMCZAK
260. JACEK ARTUR ZALEŚNY
261. MAREK KAZIMIERZ MARCOLA
262. WIOLETTA MELANIA NAHORNA-BANYŚ
263. RENATA TWARÓG
264. TADEUSZ GĘBAL
265. KAZIMIERZ SZAŁOWSKI
266. JÓZEF SIWIEC
267. WIESŁAW RÓŻAŃSKI
268. ARKADIUSZ ANDRZEJ ŁUSZCZKI
269. JANINA ŻAK-KRYŁOWSKA
270. TOMASZ ROBERT SIWIEC
271. EWA KOWALEWSKA
272. ANNA KĘPIŃSKA
273. SYLWESTER BOGUSZ
274. KRYSTYNA FLORCZUK-PINDRAS
275. IGOR SKOBODZIŃSKI
276. MARIUSZ ADAM SZEWCZYK
277. WALDEMAR CHOMA
278. MAREK JÓZEFIAK
279. JACEK BOŻEK
280. WOJCIECH TŁOKIŃSKI
281. TOMASZ JAWORSKI
282. SŁAWOMIR PODGAJNY
283. INNA IVANOVA
284. JOTKA JANINA KRZYSTEK
285. JACEK GRZEGORZ STAWICKI
286. ZBIGNIEW MAJCHRZAK
287. ELŻBIETA BIAŁOZOR
288. KRZYSZTOF JÓZEFIAK
289. JACEK TARWID
290. ROMAN SYGULSKI
291. EWA TRUSZKOWSKA
292. JACEK TRUSZKOWSKI
293. WŁODZIMIERZ PIOTR DROŻDŻ
294. PIOTR KLACZAK
295. DOMINIK MARCINIAK
296. WOJCIECH MAJSAK
297. MICHAŁ BAHRANOWSKI
298. LUCYNA ZIAJA
299. WALDEMAR DEKIERT
300. MARCIN KAJETANOWICZ
301. ANITA MAIWALD
302. ZBIGNIEW EDWARD PAWELEC
303. LESZEK HANDZEWNIAK
304. ROBERT REMIGIUSZ ADAMIAK
305. KRZYSZTOF BOLECHOWSKI
306. JERZY JURCZAK
307. MYKOLA ZAKHARCHUK
308. WIESŁAW TOPOLSKI
309. WOJCIECH CIEŚLAK
310. ANDRZEJ SZARATA
311. MICHAŁ GONDZIK
312. MICHAŁ SZEWCZYK
313. EDMUND LUCJAN FOSS
314. MIROSŁAW BATOR
315. MICHAŁ BARTOCHA
316. MENTEL-STAROWICZ BOŻENA
317. RUBIK LESZEK
318. REGINA GOŁĘBIOWSKA
319. NATALIYA SILARSKA
320. KATARZYNA NAGÓRSKA
321. WIESŁAW JANKUN
322. STEFAN WALDEMAR DOMINIKOWSKI
323. ROMAN WÓJCIK
324. PIOTR OLEJARCZYK
325. ADAM MARTYNA
326. ADAM CYWIŃSKI
327. AGATA GOŁDA
328. ALICJA KORYTKOWSKA
329. MICHAŁ SAWICKI
330. MIROSŁAWA TERESA CIEĆWIERZ
331. BARBARA RASTEŃSKA
332. ARTUR BUGAJSKI
333. MACIEJ KAJOR
334. DARIUSZ SMAKULSKI
335. WITOLD CABAN
336. WŁODZIMIERZ KOSZEL
337. GRZEGORZ KAZIMIERZ WÓJTOWICZ
338. SŁAWOMIR GUZOWSKI
339. MAREK JURGA
340. LUDMIŁA JURGA
350. MARIA MICIUKIEWICZ
351. KRZYSZTOF KAŹMIERSKI
352. CEZARY MUCHOWSKI
353. ANDRZEJ MATUSEK
354. RYSZARD BŁONSKI
355. ARTUR SUPIŃSKI
356. RAFAŁ KULISZ
357. KATARZYNA GAŁAZIN
358. KRYSTYNA LEŚNIEWSKA
359. MAŁGORZATA SZCZEKLIK
360. ROMAN STACEWICZ
361. STANISŁAW BIŃKIEWICZ
362. ANNA MARIA STOLARSKA
363. JERZY KUROWSKI
364. GRAŻYNA GRABOWSKA
365. PIOTR JANISZ
366. JÓZEF SZAWARA
367. NINA SOKOŁOWSKA
368. MAŁGORZATA PEKKOLA
369. JOANNA CAŁKO
370. ELŻBIETA LANDOWSKA
371. KRZYSZTOF LATOSIŃSKI
372. ELŻBIETA RACZYŃSKA
373. MAREK ROZYCKI
374. PIOTR SIELICKI
375. CEZARY RACKI
376. BARTOSZ MALINOWSKI
377. DITMAR KRUPA
378. MICHAŁ KUZYK
379. DOMINIK JĘDRZEJCZAK
380. JERZY JAROSZEK
381. RYSZARD HAŁOŃ
382. ANDRZEJ SOŁTYSIK
384. ADAM MATYJEK
385. ANNA BLASZCZYK
386. MAŁGORZATA OJRZYŃSKA
387. PIOTR CHOŁUJ
388. JACEK KLEPACKI
389. IWONA NOWIK
390. ARTUR KAMIŃSKI
391. MAREK ROGOWSKI
392. IRENEUSZ KALINOWSKI
393. MARZENA SIEGIEŃCZUK
394. KAZIMIERZ WLAZŁO
395. WANDA OLSZANOWSKA
396. JÓZEF ŁATYFOWICZ
397. KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI
398. TOMASZ KLIMEK
399. JAN GULAN
400. TADEUSZ KAROL OLSZOWSKI
401. PAWEŁ KOLODZIEJ
402. BEATA WAWROWSKA-CHMIELEK
403. MIESZKO PIOTR ŁUKASZEWICZ
404. ANDRZEJ NOWAKOWSKI
405. WITOLD BAJALSKI
406. JOANNA DEMBOWSKA
407. TERESA WERONIKA STELMASIAK
408. TOMASZ KARSKI
409. ALEKSANDER MIROSŁAW SIEMIENIAKO
410. MAREK VALENTA
411. URSZULA RASZEWSKA
412. STANISŁAW RASZEWSKI
413. SZCZEPAN KROLL
414. KRZYSZTOF BRONOWSKI
415. BOŻENA CERBA
416. MAREK STANISŁAW NOWAK
417. ANDRZEJ BORON
418. BOGUSŁAWA HUBISZ-SIELSKA
419. HEJJ BOTOND
420. JANUSZ STOKOWSKI
421. KRYSTYNA CHOJNACKA
422. JACEK BOGDAŃSKI
423. KATARZYNA TWOREK
424. GRZEGORZ MIKRUT
425. TOMASZ KURAN
426. ANDRZEJ KORNILUK
427. ANDRZEJ NOWAK
428. JADWIGA BERNAT
429. MAREK DOMAGAŁA
430. JOLANTA TERLECKA
431. JOLANTA MATUSZEK
432. JAN RUDNICKI
433. TOMASZ DOMINIK PIERSIAK
434. BARBARA ŁYTKO
435. ROMUALD WDOWIAK
436. PIOTR WALIGÓRA
437. JAROSŁAW LUCKMANN
438. JOLANTA FIEREK
439. RYSZARD DRABIK
440. BARBARA SKWIERCZYŃSKA
441. BARBARA MATYSIK
442. SEBASTIAN NOWIK
443. JERZY WIERZBINSKI
444. RENATA NOWAK
445. GRZEGORZ CZURYŁO
446. TADEUSZ MURAWSKI
447. ELŻBIETA CZESŁAWA SMOLIŃSKA
448. JANUSZ WOJDAK
449. MAREK WÓJCIK
450. ELŻBIETA ANTONINA PRZYGODA-MOTYLIŃSKA
451. KATARZYNA BUŁAK - BAŁACHOWICZ
452. GRAŻYNA BARBARA CZUPRYNA
453. ZYGMUNT CHOREŃ
454. LESZEK KWIATKOWSKI
455. MAŁGORZATA ILCZYSZYN
456. WIESŁAW ILCZYSZYN
457. JACEK BRZEZIŃSKI
458. EWA MALARZ
459. MYROSLAV VINTONIAK
460. WALDEMAR PISKOREK
461. TOMASZ KACPRZYK
462. MAREK SOBEL
463. JOANNA ELŻBIETA AŻGIN
464. MARIA PLUSOVA
465. MARCIN WIECZORKIEWICZ
466. ANASTASIA ANDRYKOVSKA
467. JERZY MILISZEWSKI
468. WOJCIECH JANUSZ JEZIERSKI
469. ANNA KULICZKOWSKA
470. BOGNA GLADDEN-OBIDZIŃSKA
471. PIOTR STRZODA
472. TOMASZ CZURKO
473. RENATA WŁODARCZYK
474. STEFAN JAKUCEWICZ
475. MACIEJ HABELAK
476. IRENA TICHANOW
477. ADAM ŻUBEREK
478. TOMASZ OŚKO
479. BŁAWICZAK RYSZARD
480. BŁAWICZAK ROBERT
481. IWONA SUKIENNIK
482. TOMASZ KINICKI
483. WOJCIECH JAN CHICIAK
484. ZBIGNIEW JAN KOŁAKOWSKI
485. MAREK MAJEWSKI
486. MIROSŁAWA BŁAWDZIEWICZ
487. STANISŁAW KOWALSKI
488. PAWEŁ PIOTR BEREZOWSKI
489. ARKADIUSZ DUDA
490. ZDZISŁAW KACZMAREK
491. JOLANTA KOKOSZKA
492. JACEK KOŻAŃCZUK
493. WOJCIECH ARTUR GRĄBCZEWSKI
494. HENRYK SARNOWSKI
495. ZBIGNIEW KRUSZYŃSKI
496. MAŁGORZATA KRUSZYŃSKA
497. STANISŁAW RASIUL
498. STASIEWSKA JUSTYNA
499. WOJCIECH BIERNAT
500. ALEKSANDRA MACHOWIAK
501. WIOLETTA ZASADA
502. IRENEUSZ KAZIMIERZ ŁAZARSKI
503. JAKUB SZYMAŃSKI
504. DANIEL TOMASZUK
505. BARBARA KAWACKA
506. KRZYSZTOF GOŹDZIEWSKI
507. BEATA DYMERSKA
508. MAREK PĘKALA
509. AGNA ONYSYMOW
510. ANDRZEJ PIOTROWSKI
511. MAREK KOSZUR
512. GABRIELA KWIATKOWSKA
513. MICHAŁ RUSIECKI
514. JAROSŁAW PIOTROWSKI
515. SŁAWOMIR KAWACKA
516. MAREK GŁUSZCZAK
517. MAŁGORZATA JOANNA HUSAK
518. KRZYSZTOF ALOJZY KŁAPTOCZ
519. JOACHIM RUSSEK
520. EWA PIDDE
521. PAWEŁ WĄS
522. WOJCIECH ŁONAK
523. KRYSTYNA HORNOWSKA
524. MARLENA GORZYNSKA
525. GABRIELA ROZKOSZ
526. JANUSZ MISZCZAK
527. GRZEGORZ RADOSŁAW NICZYPORUK
528. SABINA SCHABEK
529. PIOTR JĘDRZEJOWICZ
530. JAN LEMANEK
531. IRENA KOWALCZYK
532. WOJCIECH TUREK
533. MICHAŁ MARCIN GOGULSKI
534. JACEK WITEK
535. PREDRAG TOPIĆ
536. DOBROCHNA KOŚCIELNY
537. ELŻBIETA SENKUS-KONEFKA
538. ZOFIA BAŃKOWSKA
539. MAREK BATTEK
540. EDWARD ZRAJKO
541. MAREK CHOLEWA
542. GABRIELA BILKIEWICZ
543. KRZYSZTOF PASTUSZKO
544. PIOTR KOWALEWSKI
545. WOJCIECH CELLARY
546. TOMASZ MROCZEK
547. MACIEJ TROĆ
548. ANDRZEJ PHILIPS
549. MIROSŁAW JAN BOCHENEK
550. KRZYSZTOF KARCZEWSKI
551. TOMASZ WITOLD PIEKARSKI
552. ANDRZEJ KONOWALSKI
553. PIOTR BURACZEWSKI
554. MAREK WŁODZIMIERZ WOYNAROWSKI
555. MAŁGORZATA DOROTA GREFKOWICZ
556. ARKADIUSZ OCIEPKA
557. GRZEGORZ CIESIELSKI
558. ELŻBIETA ZARZYCKA
559. WIESŁAW BĘBEN
560. WŁADYSŁAW CZABAN
561. BARTOSZ ALEXIEWICZ
562. JOANNA WISŁA-PŁONKA
563. TOMASZ LEWANDOWSKI
564. ZOFIA MIŁKOWSKA
565. ALEKSANDER STEFANOWSKI
566. ZDZISŁAWA SŁUPEK
567. BOGDAN STYRANKA
568. BOLESŁAW BIAŁAS
569. ANNA WRZESINSKA
570. WIESŁAW WIKTOR JĘDRZEJCZAK
571. EDWARD URBANOWICZ
572. EWELINA JACHIMCZYK
573. ALEKSANDRA SZCZEPAŃSKA
574. JACEK SZCZEPAŃSKI
575. JANUSZ STRÓŻYK
576. MARIOLA BEATA IWAN
577. TOMASZ PACHOLCZYK
578. MAŁGORZATA EWA NOBIS
579. AGATA VIOLETTA SURDACKA
580. URSZULA OLSZEWSKA-KOZIARSKA
581. BRYGIDA STARCZAK
582. ROMAN STARCZAK
583. KARINA MUCHA
584. JOANNA KATARZYNA KOZAKOWSKA
585. ROMAN DYLEWSKI
586. PAWEŁ TARNOWSKI
587. MAREK BRODZKI
588. BEATA HANUSZ
589. JANUSZ GÓRNY
590. MAŁGORZATA OSIŃSKA
591. ADAM WALERY GŁAZ
592. WIESŁAW WOJCIECH FISZER
593. MAREK SŁOMA
594. PAWEŁ HAMERSKI
595. ILONA ZIARKOWSKA
596. ELŻBIETA IRENA BOLEWSKA-KOCÓR
597. BEATA WIELGO
598. MIROSŁAW RADOMSKI
599. KAMIL CHRXANOWSKI
600. EWELINA IZABELA WEJBERT-WĄSIEWICZ
601. KAMIL MIRUC
602. ALICJA HENEL-URUSKA
603. STANISŁAW BOŃCZYK
604. TOMASZ WICHERKIEWICZ
605. MAŁGORZATA DREWNOWSKA
606. NATALIA SZCZEPAŃSKA
607. AGNIESZKA BEATA PONIKIEWSKA
608. JAN WRÓBLEWICZ
609. WANDA KRUPA
610. JANUSZ DZICZEK
611. ROBERT RAŚ
612. BARBARA GRUBERNE-BERNACKA
613. PRZEMYSŁAW WOJTYNEK
614. BERNARD KASPRZYCKI
615. OLGA KOWALSKA
616. ŁUKASZ RYNEK
617. ELIZA GRABOWSKA-SZWEICER
618. ROBERT GUBERNAT
619. LUCJAN NADOLSKI
620. EWA PAWLAK-NIEMCZYK
621. JOLANTA WISZEJKO
622. JAROSŁAW ANDRZEJ BIGAJ
623. DARIUSZ ŁAGUNIAK
624. DOMINIK ZADROŻNY
625. WOJCIECH BANDURSKI
626. MARIA TERESA LIBISZOWSKA
627. SYLWIA WDOWIAK WRÓBEL
628. KRZYSZTOF MARIUSZ WŁODARCZYK
629. ANTONINA OSTROWSKA
630. PAWEŁ STOLAREK
631. PIOTR WILK
632. ŁUKASZ ADAMCZYK
633. WITOLD TRZECIAKOWSKI
634. RADOSŁAW ŻURAWSKI
635. ALEKSANDRA WALDZIŃSKA
636. IRENEUSZ LARA
637. JOANNA KOCISZEWSKA
638. KAZIMIERZ RYCHLIK
639. RYSZARD KULESZA
640. JAN KOTWICA
641. KATARZYNA UGOROWSKA
642. MARIUSZ BŁASZCZYK
643. AGNIESZKA JAKUBICZ
644. MONIKA BARTKOWSKA
645. MICHAŁ JABŁOŃSKI
646. RADOSŁAW ZAJDEL
647. MARIUSZ OSTACHOWSKI
648. RYSZARD MARKOWSKI
649. JACEK BŁOCH
650. ELŻBIETA GRYCIUK
651. WANDA CISZEWSKA
652. JERZY KITA
653. JAN KOWALCZYK
654. WŁODZIMIERZ PAŃKÓW
655. NADZIEJA SULIMA
656. PAWEŁ CHOROSZCZAK
657. MARIAN OKRĘGLICKI
658. BARBARA PATEREK
659. ROMAN GOLESZ
660. TOMASZ GAŁKA
661. SZCZEPAN CHERUBIN
662. BARTOSZ ZŁONKIEWICZ
663. JULIUSZ TALARCZYK
664. ROBERT SZEPIETOWSKI
665. AGNIESZKA SZEPIETOWSKA
666. MIROSŁAW SZADKOWSKI
667. MONIKA EWA ŁOSIAK
668. MAŁGORZATA HRYNIEWICKA
669. ANNA IWANOWSKA
670. ZBIGNIEW FELCZYŃSKI
671. ANDRZEJ WŁADYSŁAW DŻUGAJ
672. JAKUB MARCINOWSKI
673. JAN KIERDELEWICZ
674. IRENA KIERDELEWICZ
675. ANDRZEJ SOBOLEWSKI
676. ROMAN KAŹMIERCZAK
677. ZOFIA WALKA
678. JANUSZ ZAPOTOCKI
679. WIESŁAW ANDRZEJ KAMIŃSKI
680. GRZEGORZ HOŁUB
681. BOLESŁAW HENRYK ZWINCZAK
682. WOJCIECH
683. JOANNA DOWNAR
684. JOANNA GONTARCZUK
685. ALESIA ZACHARKIEWICZ
686. MARIUSZ WIECEK
687. ANNA PSODA
688. ANDRZEJ PERKOWSKI
689. EWA PERKOWSKA
690. LIDIA HUBCZAK
691. TERESA MAJEWSKA
692. MAŁGORZATA KRUPA
693. PAWEŁ KOCIOŁEK
694. RÓŻA KUBRAK-KIRLIS
695. EWELINA ZAWADOWSKA
696. ROBERT CZAJKOWSKI
697. TOMASZ MATUSIŃSKI
698. KATARZYNA SUŁKOWSKA
699. JAROSŁAW HIRNY-BUDKA
700. MAREK JACEK SARNA
701. DANUTA SARNA
702. PATRYK MACIEJ BEDNARSKI
703. JERZY PUŁTORAK
704. ALINA MARIA KOZIŃSKA-BAŁDYGA
705. ANDRZEJ JAKUBOWSKI
706. ADAM DĘBOWSKI
707. ILONA OLCHAWA
708. JUSTYNA ROGIŃSKA
709. GRZEGORZ NAMIOTKIEWICZ
710. WERONIKA DMOCHOWSKA
711. BOGDAN PISKORSKI
712. JAROSŁAW JANECZEK
713. PIOTR SZEWCZYK
714. GRAŻYNA SZCZĘSNA
715. MATEUSZ BATELT
716. WIESŁAW ŁÓJ
717. ANDRZEJ GERARD ŚMIECH
718. GRAŻYNA WITT
719. MARIA WENANCJA KUJCYS-SOŁOBODOWSKA
720. ŁUKASZ PIECZARA
721. EWA PŁOWIK
722. WOJCIECH KONRAD KUŹMIŃSKI
723. MAREK ANDRZEJ BIENIECKI
724. JAN WOLSKI
725. RADOSŁAW MIELECKI
726. ANDRZEJ SZOTEK
727. IRYNA VIZNYUK
728. AGNIESZKA PÓŁTORAK
729. MARIA IRENA MALCZEWSKA
730. STANISŁAW CIEPIELSKI
731. ADRIAN ZAGRAJEK
732. ANNA TOEPLITZ
733. STEFAN KLEPACKI
734. MAGDALENA SMORĄG
735. AGATA CHUTNIK
736. MACIEJ SOKÓŁ
737. TADEUSZ GACYK
738. KRZYSZTOF POLITOWICZ
739. WOJCIECH WOLCENDORF
740. ROBERT SKALSKI
741. MONIKA MŁYNARSKA
742. REMIGIUSZ ZACHARIASZ
743. ROBERT GRZENDA
744. KONSTANTY SŁAWECKI
745. ANDRZEJ DZIĘGIELEWSKI
746. ARTUR MELKUMOV
747. JANUSZ KALINOWSKI
748. BARBARA BRONISŁAWA SHIERE
749. ADAM BARTOSZ
750. WALDEMAR STANISŁAW WRÓBLEWSKI
751. MICHAŁ BOGUSŁAW ŁUPIŃSKI
752. MICHAŁ PUCZYŃSKI
753. JACEK ŚWIDZIŃSKI
754. ALINA JADWIGA PIOTROWSKA
755. WŁODZIMIERZ SZAŁAŃSKI
756. BOGUMIŁ LECHOWICZ
757. IWAN GAŁASZEWSKI
758. MAŁGORZATA STANASZEK
759. HENRYK GLUGLA
760. NATALIA WOJCIECHOWSKA
761. AGNIESZKA KRĘGLICKA
762. PIOTR PETRYKA
763. RAJMUND SWITAJSKI
764. ALEXEI ZHIHAREV
765. ALICJA TATIANA MIREK
766. KARINA JURKIEWICZ
767. MAGDALENA DROŻDŻ
768. WOJCIECH GUDAŃSKI
769. MATEUSZ KRAWCZYK
770. PIOTR SIERMONTOWSKI
771. ANNA GAŁEK
772. TAISJA PANASIUK
773. CEZARY JERZY ROBACZEWSKI
774. ANETA ŁABIŃSKA
775. ANDRZEJ JOŚKO
776. ANDRZEJ SIKORSKI
777. LECH WOJCIECH HEIGELMANN
778. IRENA MARIANNA TRUSZKOWSKA
779. ARKADIUSZ FISCHER
780. LESZEK JANIK
781. JANINA TOPÓR KISIELNICKA
782. WIESŁAW WASIELEWSKI
783. ELŻBIETA MONIUSZKO
784. EUGENIA OTTOA
785. MIROSŁAW OSSOWSKI
786. JANUSZ NIEDŹWIEDZKI
787. KRZYSZTOF ZANUSSI
788. JAKUB KIEŁTYKA
789. PIOTR JURCZYK
790. RYSZARD ANTONI TUPIN
791. TADEUSZ OBROCKI
792. BARBARA RACHWAŁ
793. PIOTR PAWEŁ PAWLAK
794. WITOLD KARWOWSKI
795. DOROTA FRANKOWSKA
796. MIROSŁAW BABKIEWICZ
797. MAŁGORZATA GRYZŁO
798. HENRYK KONARSKI
799. WALDEMAR DEMBOŃCZYK
800. RENATA ALEKSANDRA SOKALSKA
801. MARIAN KIDAWA
802. PAWEŁ TICHANOW
803. NARCYZA MARIA CIAMULSKA
804. ANNA MARIA KURCZYŃSKA
805. MICHAŁ KASIŃSKI
806. KRZYSZTOF GAJDA
807. WACŁAWA TABERNACKA
808. WOJCIECH FURMAN
809. HELENA WANDA WESOŁOWSKA
810. MARIA STANISŁAWA
811. KATARZYNA MARIA ŚWIDERSKA
812. IRENEUSZ LEDWOŃ
813. HELENA NADOLSKA
814. TERESA SOKÓŁ
815. KRZYSZTOF WOJCIECH PARAFIŃSKI
816. MARCIN DROGOMIRECKI
817. WANDA MYSZA
818. PAWEŁ SADLAK
819. PRZEMYSŁAW MIRONIUK
820. GENOWEFA I MONIKA ZAWOJSKA
821. BOLESŁAW LUDWIK ŁUCZNIK
822. TOMASZ KOWALIK
823. JOANNA FRISCHKE-KRAJEWSKA
824. JOANNA KOZŁOWSKA
825. JADWIGA ANNA GWÓŹDŹ
826. MARIA ZDANOWICZ
827. PIOTR ROBERT WELC
828. TOMASZ WRÓBEL
829. AGNIESZKA KATARZYNA ANIOŁ
830. STANISŁAW TADEUSZ TABORSKI
831. MICHAŁ FEDOSZ
832. TOMASZ GAWLIK
833. GRZEGORZ JACKIEWICZ
834. JUSTYNA JASTRZĘBSKA - GUCA
835. ANDRZEJ BRONK
836. KRYSTYNA EWA GAJDA
837. MIROSŁAW BERESKA
838. AGNIESZKA KRUSZYŃSKA
839. ANDRZEJ WAWRZYNÓW
840. ZDZISŁAW DYBIKOWSKI
841. DANIEL TICHANOW
842. BOGUSŁAW ANTONI KAPCZYŃSKI
843. OLGA BERNADY
844. ANNA KOWERZANOW
845. BARBARA PEPŁOWSKA
846. JACEK PYSKLAK
847. PATRYK WĘGLICKI
848. MARCIN WĘGLICKI
849. BARBARA SIEJNA - MATYSIAK
850. MARIUSZ WIĘCEK
851. DANUTA KURON
852. PAWEŁ PANYŁO



ANONIMOWI DARCZYŃCY

ZA ŻYCZLIWOŚĆ DZIĘKUJEMY:


1. XELLA POLSKA SP. Z O. O.
2. DASTE PHU

 

  Przekaż darowiznę (kliknij DOTPAY)
Donate (click on the button DOTPAY)
Сделать пожертвования (нажмите на кнопку DOTPAY)

PLN, EUR, USD, GBP, JPY, CZK, SEK, DKK, CGF

„Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl”



Закон Древлеправославной Церкви Старообрядцев (Statut Staroprawosławnej Cerkwi Staroobrzędowców)

Read more →