Wszystkim Darczyńcom oraz wszystkim, którzy okazali życzliwość dla naszej społeczności pragniemy bardzo gorąco podziękować za okazaną pomoc.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, którym dobro naszej Cerkwi leży na sercu i swoimi działaniami wspierają naszą Parafię.
Liczymy nadal na Państwa pomoc i wsparcie.

o. Martinijan Jefimow wraz z Radą Ogólnego Zebrania Cerkwi Staroobrzędowców

FIRMY - DARCZYŃCY


1. WARSZAWSKA METROPOLIA PRAWOSŁAWNA
2. FUNDACJA ZAKŁADY KÓRNICKIE
3. FUNDACJA DOBRYCH MEDIÓW
4. OGÓLNOPOLSKI PANEL BADAWCZY SP. Z O.O.
5. FUNDACJA "DOBRA WIOSKA"
6. SOLBET SPÓŁKA Z O.O.
7. TARAS SPÓŁKA JAWNA MAREK TARABA
8. PARAPETY SP. Z O.O.
9. UNICELL POLAND SP. Z O.O.
10. METALPOL FURMANIAK SPÓŁKA JAWNA
11. ZIPIMED ROMAN ŚMIECH
12. KOSBUD BRACIA KOSIŃSCY SP.J.
13. CHEMAR S.C. J.HELIŃSKI I SPÓŁKA
14. URSA POLSKA SP. Z O.O.
15. ZPHU DREWEX
16. BUDOWNICTWO OGÓLNE REMONTY KRZYSZTOF KARPIŃSKI
17. WARDYŃSKI OKNA I DRZWI
18. ALARM SERVICE S.C.
19. STOLARSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE JERZY FIEDOROWICZ
20. FABRYKA DYWANÓW "WELTOM" S.A.
21. BUDROMAT
22. MALOW SPÓŁKA Z O.O.
23. WYDAWNICTWO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA CZESŁAWA PRZEBIERACZ
24. NADLEŚNICTWO KWIDZYN
25. ZIMM AGENCJA ARTYSTYCZNA Z.HOCZY
26. MATEJUK M USŁUGI LEKARSKIE
27. 'SŁONECZNY GRÓD'
28. NADLEŚNICTWO PUŁAWY
29. NADLEŚNICTWO KLINISKA
30. COMP SOFT SP. Z O.O.
31. NADLEŚNICTWO ANDRYCHÓW
32. TERMODACH MIROSŁAW GROCHOWSKI
33. FIRMA JERZY LEŃSKI
34. ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA
35. CONTAINER LOGISTIC
36. OŚRODEK KSZTAŁCENIA KIEROWCÓW JANUSZ WITKOWSKI
37. NADLEŚNICTWO STRZAŁOWO
38. W&W E.L. WYLEŻUCH SP.J.
39. ZAKŁAD METALOWY INŻ. JERZY GREGORCZYK
40. NADLEŚNICTWO GOLENIÓW
41. FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA JANUSZ AFFELTOWICZ
42. MEGAPLAN DOROTA WERNER
43. KRAKMAR S.C.
44. SZARY DESING JAROSŁAW PEPŁOWSKI
45. NADLEŚNICTWO CHRZANÓW
46. OHZ GARZYN SP. Z O.O.
47. WIENERBERGER CERAMIKA BUDOWLANA SP. Z O.O.
48. NADLEŚNICTWO CZERNIEJEWO
49. BS SEJNY
50. "PERLIPOL K.KUŚMIEREK, G.DERLATKA, J.BENBEN" SPÓŁKA JAWNA
51. KLINKIER PRZYSUCHA S.A.
52. MARTI-TRANS
53. PHOENIX LAB NINA GRZYMAŁA
54. B&M BIURO TŁUMACZEŃ WŁOSKICH
55. NADLEŚNICTWO OSUSZNICA
56. VIS-A-VIS INKASO
57. GRUPA DSF SERWIS PROFESJONALNY SP.Z O.O.
58. NADLEŚNICTWO WIPSOWO
59. SCI-ART OSTROWSKI MAREK ADAM ORGANIZACJA BADAŃ NAUKOWYCH
60. BESKIDZKA GALERIA SZTUKI
61. USŁUGI GEODEZYJNE GRZEGORZ WISZOWATY
62. OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REKREACYJNY JUBILAT
63. FUNDACJA STU
64. ZSMDP
65. USŁUGI INFORMATYCZNE SZANSA SP. Z O.O.
66. NZOZ PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO ANNA BRZOSTOWICZ
67. I.P.U.T. MICHAŁ BRAJTA
68. NADLEŚNICTWO DĘBICA
69. NADLEŚNICTWO PRZEMKÓW
70. MARAX R.RAJ SPÓŁKA JAWNA
71. NADLEŚNICTWO STRZEBIELINO
72. SKLEJKA TRADE SP.J.
73. ALPROF SP. Z O.O.
74. NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR
75. NADLEŚNICTWO GOSTYNIN
76. NADLEŚNICTWO LUBICHOWO
77. CUMULUS S.C.
78. PWIK W SUWAŁKACH SP. Z O.O.
79. PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA I SPECJALISTYCZNA "ETOS-ZDROWIE"
80. BIURO INŻYNIERSKIE ANNA GONTARZ-BAGIŃSKA
81. HYDROPROJEKT WROCŁAW SP. Z O.O.
82. FUNDACJA "ZNAJDŹ POMOC"
83. OTWOCKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA
84. ŁUKSJA SP. Z O.O.
85. GABINET STOMATOLOGICZNY JACEK BOGDAŃSKI
86. AGENCJA KREATYWNA ARTISIMA
87. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ABEWUS
88. SESEVA
89. FIRMA "SPORT ADAM" ADAM CHOCIEJ
90. KANCELARIA ADWOKACKA CONNEXUS TOMASZ OŚKO I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Firmie "Sport Adam" ADAM CHOCIEJ, ul. Familijna 1, 15-157 Białystok
bardzo dziękujemy za ufundowanie stojaka rowerowego dla naszej Cerkwi.

www.sportadam.pl


90. STOWARZYSZENIE BASTION DIALOGU
91. VEMAA
92. KLASZTOR BŁ JANA DUNSA SZKOTA
93. NADLEŚNICTWO PŁASKA W ŻYLINACH
94. PAPIER&POLIGRAFIA CONSULTING STEFAN JAKUCEWICZ
95. ZAKŁAD BADAŃ NIENISZCZĄCYCH "ULTRARENT"
96. NADLEŚNICTWO MIECHÓW
97. BŁAWICZAK RYSZARD BŁAWICZAK ROBERT OLLIFT S.C.
98. NADLEŚNICTWO MIRCZE
99. NADLEŚNICTWO SOBIBÓR
100.SZKOŁA NAUKI JAZDY "JAĆWING"
101.PHU PACKSERVICE
102. POL-KRES EDWOOD


ANONIMOWI DARCZYŃCY

OSOBY FIZYCZNE - DARCZYŃCY


1. ANNA TICHANOW
2. ZINAIDA SOKOŁOW
3. FIEODORA MOSKALOW
4. BARBARA MOROZOW
5. MARIUSZ JEFIMOW
6. WITOLD SOKOŁOW
7. JEWDOKIA JEWDOKIMOW
8. MARIA TICHANOW
9. ALICJA JEFIMOW
10. WIESŁAWA WĘGLICKA
11. ZOFIA SAPPER
12. WŁODZIMIERZ PACHCIARZ
13. ANDRZEJ i VIOLETTA PUTRA
14. WIESŁAWA GICZEWSKA
15. WŁADYSŁAW STAWICKI
16. BOGNA LUDWIKA BADOWIEC
17. EWA i PAWEŁ PAPAJ
18. LUBA JEFIMOW
19. PIOTR JEFIMOW
20. MAREK MOROZOW
21. JAKUB GRZYWACZEWSKI
22. IRENA MOROZOW
23. LIDIA F.
24. SŁAWOMIR DUBA
25. JOANNA NOSKO
26. BARBARA CZAPLINSKA
27. TOMASZ STEFAN RADEK
28. WIESŁAW ŚLIWOWSKI
29. BOGUSŁAW OKRĘGLICKI
30. JAN BARTOSZ POSIECZEK
31. JAN SZHYMCZUK
32. KŁAWDZIA TICHANOW
33. KRZYSZTOF PIOTR NIEDŹWIEDŹ
34. ANNA JEWDOKIMOW
35. KRZYSZTOF ZIEZIULA
36. ROMUALD MALINOWSKI
37. MAREK JEFIMOW
38. MILENA BIELIŃSKA
39. MARZENA JEFIMOW
40. WOJCIECH KOWAL
41. PATRYK TALKOWSKI
42. MARIA TICHANOW G.
43. JANUSZ GZIK
44. JAN LETKIEWICZ
45. ADAM TROJAN
46. MARIA BUBRZYCKA
47. VIOLETTA HERMANOWICZ
48. KRYSTYNA NAWROCKA
49. JANUSZ SEHEŃ
50. PIOTR JAN KOLADO
51. WACŁAW SOKOŁOW
52. CEZAR ZENON JĘDRYSKO
53. WOJCIECH AMARO
54. ŁUKASZ JEWDOKIMOW
55. CEZAR ZENON JĘDRYSKO
56. WITOLD JEWDOKIMOW
57. SERGIUSZ KOWALCZUK
58. JOLANTA CIEŚLIKOWSKA - HORST
59. MISIEJUK URSZULA
60. AUER ŁUKASZ
61. BEATA ELŻBIETA OCHOTNICKA
62. CICHA KAROLINA KLAUDIA
63. D RICARDO SZCZYBELSKI
64. JÓZEF STEC
65. MAREK ZIĘTARA
66. IRENA WASILUK
67. PIOTR IWICKI
68. JOANNA GORLACH
69. MAŁGORZATA WAWRYKIEWICZ-GORLACH
70. TOMASZ BOJARSKI
71. PIOTR IWAŃSKI
72. EWA NIEUWAŻNY
73. ULIŃSKA IZABELA
74. SŁAWOMIR TRUCHAN
75. MAREK ŻÓRAWSKI
76. WOJCIECH STRÓJKOWSKI
77. GRZEGORZ DOMAGALSKI
78. ELŻBIETA ŻURAKOWSKA
79. MICHAŁ KLEINSCHMIDT
80. KAROL BORUTA
81. JAROSŁAW JÓZEF MARCZAK
82. RADOSŁAW LESZCZYŃSKI
83. ANNA I JAROSŁAW WOSZCZENKO
84. RADOSŁAW TRZEŚNIOWSKI
85. GRZEGORZ MISIEWICZ
86. JAKUB ILWICKI
87. DOROTA ANNA DAHIR
88. PIOTR CIECHAŃSKI
89. JOANNA JAWORSKA
90. JÓZEF RAJCZAK
91. TOMASZ GĘBURA
92. TETYANA KONARKOWSKA
93. MAŁGORZATA JURASZ
94. LIDIA NOWOK
95. ANNA MARIA OLEK
96. JERZY ADAM ŻOŁĘDOWSKI
97. ANNA KURDYŁA
98. RYSZARD GALAS
99. MAREK TAZBIR
100. IRENA MARUK - KERTYŃSKA
101. KRZYSZTOF LENART
102. PAWEŁ URBANOWICZ
103. JANUSZ RANIŚ
104. TADEUSZ NOWAKOWSKI
105. EWA HOFFMAN-STYCZEŃ
106. ROBERT ZAŁUSKA
107. MAREK FRANCISZEK JURGA
108. MARIA PTASIŃSKA
109. TOMASZ PIOTR WÓJTOWICZ
110. JAROSŁAW BURAK
111. IZABELA KARASIŃSKA
112. GRAŻYNA CZOPEK
113. KRYSTYNA KOJŁO
114. HENRYK JACHIMEK
115. PIOTR KOZIŃSKI
116. ANDRZEJ EJSMUND
117. ŁUKASZ ŚWIST
118. AGNIESZKA BUKOWCZAN
119. MAGDALEBA JARGAS
120. MAREK LUSTIG
121. WOJCIECH ADAM MADZIARA
122. EDWARDA PATURA-SZOST
123. MICHAŁ JAŚNIKOWSKI
124. ARTUR KWAŚNICA
125. SZCEPAN RATAJCZYK
126. WIESŁAWA BRAUN
127. PAWEŁ PŁONOWSKI
128. MARCIN GAŁECKI
129. ANNA IWONA BIEL_PEŁKA
130. DOROTA SZREJDER
131. ARKADIUSZ BIELECKI
132. HALINA ŁEBEK-BIELEC
133. GRAŻYNA KWAŚNIEWSKA
134. HENRYK HULEWSKI
135. MARCIN SACHARCZUK
136. ROMUALD WOJTCZAK
137. MARTYNA KULIKOWSKA
138. MAŁGORZATA JĘDRZEJCZYK
139. MACIEJ PILAWSKI
140. KLAUDIA GOŁASZEWSKA
141. TOMASZ SERAFIN
142. MARIA SAPIOŁKO
143. JAKUB SZCZĘSNY
144. SŁAWOMIR WOSZCZYK
145. FABIAN FOKS
146. DARIUSZ STARCZEWSKI
147. RENATA OKOPNIAREK-GONTARZ
148. MICHAŁ CHOMIAKOWSKI
149. MARIA KARWOWSKA
150. HENRYK ANTONI PALKA
151. MICHAŁ ZDRODOWSKI
152. EWA ŻYCZKOWSKA NOWAK
153. STANISŁAW BOLANOWSKI
154. BOGDAN PATEREK
155. ZBIGNIEW OLSZEWSKI
156. NATALIA SOBÓL
157. JANUSZ BADURSKI
158. REMIGIUSZ KOWALSKI
159. ZENON WALDEMAR DUDEK
160. ZOFIA MARIA WAWRYKIEWICZ
161. BOGUSŁAW ZASĘPA
162. URSZULA SEKUŁA
164. DOELLINGER TOMASZ
165. TOMASZ CHORABIK
166. PIOTR TOKARCZYK
167. ARKADIUSZ KLEMENS DWORZAK
168. BEATA KROSZKA
169. HENRYK MALON
170. DOMINIK Ł. JANDY
171. MAREK SADOWSKI
172. KRZYSZTOF WITOLD KOCIATKIEWICZ
173. WOJCIECH GURGUL
174. JERZY MACIEJ ZACZEK
175. ANITA GRZEGORZEWSKA
176. AGNIESZKA I MICHAŁ KONC
177. WOJCIECH ROBERT KWIATEK
178. MAGDALENA LUDWIKA KOCUR
179. DANIEL STYPUŁA
180. ANNA MARIA ROGÓSZ
181. MIROSŁAW CZUBIŃSKI
182. RYSZARD ADAMUS
183. BARTOSZ MINKO
184. MACIEJ FRĄCZAK
185. AURELIA - LEWANDOWSKA RAKOCZY
186. BARBARA ŚLIWIŃSKA - MINKO
187. JERZY GDULA
188. MARCIN ROMANIUK
189. DOROTA MALINOWSKA
190. KATARZYNA MARMAN KLUCZYŃSKA
191. ADAM MAZIJ
192. EMILIA KOTEWSKA-AVRAMCEVA
193. MACIEJ MARIA MAŁEK
194. KAROL ZIEMIEC
195. KATARZYNA ZIEMIEC
196. MARIA KOWALSKA
197. ANDRZEJ MAREK BUGAJSKI
198. LUCJAN WŁODZIMIERZ JĘDRZEJEWSKI
199. EDWARD JĘDRZEJEWSKI
200. IRENEUSZ A. JĘDRZEJEWSKI
201. IWONA MIGASIEWICZ
202. WIERA WOLSKA
203. JACEK WIELGUS
204. BOŻENA CZESŁAWA OLCZYK
205. ANDRZEJ SIODELSKI
206. RENATA ŁOBAŻEWICZ
207. DANUTA MAMAKIS
208. HENRYK SURMA
209. JAN LUDWIK ZIÓŁEK
210. RAFAŁ KUNKOWSKI
211. MAREK CZAMARA
212. ALEKSANDRA ŻELAZNA
213. MACIEJ ROGOWSKI
214. MAREK MIĘTEK
215. JANUSZ WALIGÓRA
216. HALINA WALIGÓRA
217. JOANNA BERCZYŃSKA
218. IRENA SZYMAŃSKA
219. PIOTR SKOPIEC
220. KATARZYNA OBUCHOWICZ-SKOPIEC
222. GRZEGORZ WRZOSEK
223. WŁADYSŁAW TUROWSKI
224. MICHAŁ WAŁKUSKI
225. MAREK SZURLEJ
226. HELENA FLORCZAK
227. MARIA ŚWITOŃSKA
228. KATARZYNA STRZESZEWSKA-ZARZYCKA
229. MACIEJ WŁADYSŁAW MARCINIAK
230. MAGDALENA ELŻBIETA WŁODARCZYK
231. ALICJA LEICHT
232. DARIUSZ ŁYSUNIAK
233. ZDZISŁAW KUCHARCZYK
234. WIESŁAW OKRASA
235. MILADA ANNA BROEL-PLATER
236. ROMAN SABAK
237. BARBARA SABAK
238. JANUSZ SZCZEPAŃSKI
239. JOANNA BOBER
240. KATARZYNA MANIKOWSKA
241. MARCIN KĘDZIA
242. IRENEUSZ TRĄBIŃSKI
243. MAŁECCY GRAŻYNA STANISŁAW I JOANNA
244. KRZYSZTOF JAŃSKI
245. TOMASZ ZIELIŃSKI
246. KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
247. DARIUSZ KLIMEK
248. WIESŁAW WÓJKOWSKI
249. PIOTR JULIUSZ WIŚNIEWSKI
250. ANTONI JACEK DAŃDA
251. EWA GOLONKO
252. WANDA ZIELIŃSKA
253. WIESŁAW JANKUN
254. NINA DAWIDZIUK
255. MARCIN FRUNZE
256. PIOTR MARIA ŁUŻNY
257. ZDZISŁAW BOLANOWSKI
258. JERZY GANSZER
259. KRZYSZTOF KLIMCZAK
260. JACEK ARTUR ZALEŚNY
261. MAREK KAZIMIERZ MARCOLA
262. WIOLETTA MELANIA NAHORNA-BANYŚ
263. RENATA TWARÓG
264. TADEUSZ GĘBAL
265. KAZIMIERZ SZAŁOWSKI
266. JÓZEF SIWIEC
267. WIESŁAW RÓŻAŃSKI
268. ARKADIUSZ ANDRZEJ ŁUSZCZKI
269. JANINA ŻAK-KRYŁOWSKA
270. TOMASZ ROBERT SIWIEC
271. EWA KOWALEWSKA
272. ANNA KĘPIŃSKA
273. SYLWESTER BOGUSZ
274. KRYSTYNA FLORCZUK-PINDRAS
275. IGOR SKOBODZIŃSKI
276. MARIUSZ ADAM SZEWCZYK
277. WALDEMAR CHOMA
278. MAREK JÓZEFIAK
279. JACEK BOŻEK
280. WOJCIECH TŁOKIŃSKI
281. TOMASZ JAWORSKI
282. SŁAWOMIR PODGAJNY
283. INNA IVANOVA
284. JOTKA JANINA KRZYSTEK
285. JACEK GRZEGORZ STAWICKI
286. ZBIGNIEW MAJCHRZAK
287. ELŻBIETA BIAŁOZOR
288. KRZYSZTOF JÓZEFIAK
289. JACEK TARWID
290. ROMAN SYGULSKI
291. EWA TRUSZKOWSKA
292. JACEK TRUSZKOWSKI
293. WŁODZIMIERZ PIOTR DROŻDŻ
294. PIOTR KLACZAK
295. DOMINIK MARCINIAK
296. WOJCIECH MAJSAK
297. MICHAŁ BAHRANOWSKI
298. LUCYNA ZIAJA
299. WALDEMAR DEKIERT
300. MARCIN KAJETANOWICZ
301. ANITA MAIWALD
302. ZBIGNIEW EDWARD PAWELEC
303. LESZEK HANDZEWNIAK
304. ROBERT REMIGIUSZ ADAMIAK
305. KRZYSZTOF BOLECHOWSKI
306. JERZY JURCZAK
307. MYKOLA ZAKHARCHUK
308. WIESŁAW TOPOLSKI
309. WOJCIECH CIEŚLAK
310. ANDRZEJ SZARATA
311. MICHAŁ GONDZIK
312. MICHAŁ SZEWCZYK
313. EDMUND LUCJAN FOSS
314. MIROSŁAW BATOR
315. MICHAŁ BARTOCHA
316. MENTEL-STAROWICZ BOŻENA
317. RUBIK LESZEK
318. REGINA GOŁĘBIOWSKA
319. NATALIYA SILARSKA
320. KATARZYNA NAGÓRSKA
321. WIESŁAW JANKUN
322. STEFAN WALDEMAR DOMINIKOWSKI
323. ROMAN WÓJCIK
324. PIOTR OLEJARCZYK
325. ADAM MARTYNA
326. ADAM CYWIŃSKI
327. AGATA GOŁDA
328. ALICJA KORYTKOWSKA
329. MICHAŁ SAWICKI
330. MIROSŁAWA TERESA CIEĆWIERZ
331. BARBARA RASTEŃSKA
332. ARTUR BUGAJSKI
333. MACIEJ KAJOR
334. DARIUSZ SMAKULSKI
335. WITOLD CABAN
336. WŁODZIMIERZ KOSZEL
337. GRZEGORZ KAZIMIERZ WÓJTOWICZ
338. SŁAWOMIR GUZOWSKI
339. MAREK JURGA
340. LUDMIŁA JURGA
350. MARIA MICIUKIEWICZ
351. KRZYSZTOF KAŹMIERSKI
352. CEZARY MUCHOWSKI
353. ANDRZEJ MATUSEK
354. RYSZARD BŁONSKI
355. ARTUR SUPIŃSKI
356. RAFAŁ KULISZ
357. KATARZYNA GAŁAZIN
358. KRYSTYNA LEŚNIEWSKA
359. MAŁGORZATA SZCZEKLIK
360. ROMAN STACEWICZ
361. STANISŁAW BIŃKIEWICZ
362. ANNA MARIA STOLARSKA
363. JERZY KUROWSKI
364. GRAŻYNA GRABOWSKA
365. PIOTR JANISZ
366. JÓZEF SZAWARA
367. NINA SOKOŁOWSKA
368. MAŁGORZATA PEKKOLA
369. JOANNA CAŁKO
370. ELŻBIETA LANDOWSKA
371. KRZYSZTOF LATOSIŃSKI
372. ELŻBIETA RACZYŃSKA
373. MAREK ROZYCKI
374. PIOTR SIELICKI
375. CEZARY RACKI
376. BARTOSZ MALINOWSKI
377. DITMAR KRUPA
378. MICHAŁ KUZYK
379. DOMINIK JĘDRZEJCZAK
380. JERZY JAROSZEK
381. RYSZARD HAŁOŃ
382. ANDRZEJ SOŁTYSIK
384. ADAM MATYJEK
385. ANNA BLASZCZYK
386. MAŁGORZATA OJRZYŃSKA
387. PIOTR CHOŁUJ
388. JACEK KLEPACKI
389. IWONA NOWIK
390. ARTUR KAMIŃSKI
391. MAREK ROGOWSKI
392. IRENEUSZ KALINOWSKI
393. MARZENA SIEGIEŃCZUK
394. KAZIMIERZ WLAZŁO
395. WANDA OLSZANOWSKA
396. JÓZEF ŁATYFOWICZ
397. KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI
398. TOMASZ KLIMEK
399. JAN GULAN
400. TADEUSZ KAROL OLSZOWSKI
401. PAWEŁ KOLODZIEJ
402. BEATA WAWROWSKA-CHMIELEK
403. MIESZKO PIOTR ŁUKASZEWICZ
404. ANDRZEJ NOWAKOWSKI
405. WITOLD BAJALSKI
406. JOANNA DEMBOWSKA
407. TERESA WERONIKA STELMASIAK
408. TOMASZ KARSKI
409. ALEKSANDER MIROSŁAW SIEMIENIAKO
410. MAREK VALENTA
411. URSZULA RASZEWSKA
412. STANISŁAW RASZEWSKI
413. SZCZEPAN KROLL
414. KRZYSZTOF BRONOWSKI
415. BOŻENA CERBA
416. MAREK STANISŁAW NOWAK
417. ANDRZEJ BORON
418. BOGUSŁAWA HUBISZ-SIELSKA
419. HEJJ BOTOND
420. JANUSZ STOKOWSKI
421. KRYSTYNA CHOJNACKA
422. JACEK BOGDAŃSKI
423. KATARZYNA TWOREK
424. GRZEGORZ MIKRUT
425. TOMASZ KURAN
426. ANDRZEJ KORNILUK
427. ANDRZEJ NOWAK
428. JADWIGA BERNAT
429. MAREK DOMAGAŁA
430. JOLANTA TERLECKA
431. JOLANTA MATUSZEK
432. JAN RUDNICKI
433. TOMASZ DOMINIK PIERSIAK
434. BARBARA ŁYTKO
435. ROMUALD WDOWIAK
436. PIOTR WALIGÓRA
437. JAROSŁAW LUCKMANN
438. JOLANTA FIEREK
439. RYSZARD DRABIK
440. BARBARA SKWIERCZYŃSKA
441. BARBARA MATYSIK
442. SEBASTIAN NOWIK
443. JERZY WIERZBINSKI
444. RENATA NOWAK
445. GRZEGORZ CZURYŁO
446. TADEUSZ MURAWSKI
447. ELŻBIETA CZESŁAWA SMOLIŃSKA
448. JANUSZ WOJDAK
449. MAREK WÓJCIK
450. ELŻBIETA ANTONINA PRZYGODA-MOTYLIŃSKA
451. KATARZYNA BUŁAK - BAŁACHOWICZ
452. GRAŻYNA BARBARA CZUPRYNA
453. ZYGMUNT CHOREŃ
454. LESZEK KWIATKOWSKI
455. MAŁGORZATA ILCZYSZYN
456. WIESŁAW ILCZYSZYN
457. JACEK BRZEZIŃSKI
458. EWA MALARZ
459. MYROSLA VINTONIAK
460. WALDEMAR PISKOREK
461. TOMASZ KACPRZYK
462. MAREK SOBEL
463. JOANNA ELŻBIETA AŻGIN
464. MARIA PLUSOVA
465. MARCIN WIECZORKIEWICZ
466. ANASTASIA ANDRYKOVSKA
467. JERZY MILISZEWSKI
468. WOJCIECH JANUSZ JEZIERSKI
469. ANNA KULICZKOWSKA
470. BOGNA GLADDEN-OBIDZIŃSKA
471. PIOTR STRZODA
472. TOMASZ CZURKO
473. RENATA WŁODARCZYK
474. STEFAN JAKUCEWICZ
475. MACIEJ HABELAK
476. IRENA TICHANOW
477. ADAM ŻUBEREK
478. TOMASZ OŚKO
479. BŁAWICZAK RYSZARD
480. BŁAWICZAK ROBERT
481. IWONA SUKIENNIK
482. TOMASZ KINICKI
483. WOJCIECH JAN CHICIAK
484. ZBIGNIEW JAN KOŁAKOWSKI
485. MAREK MAJEWSKI
486. MIROSŁAWA BŁAWDZIEWICZ
487. STANISŁAW KOWALSKI
488. PAWEŁ PIOTR BEREZOWSKI
489. ARKADIUSZ DUDA
490. ZDZISŁAW KACZMAREK
491. JOLANTA KOKOSZKA
492. JACEK KOŻAŃCZUK
493. WOJCIECH ARTUR GRĄBCZEWSKI
494. HENRYK SARNOWSKI
495. ZBIGNIEW KRUSZYŃSKI
496. MAŁGORZATA KRUSZYŃSKA
497. STANISŁAW RASIUL
498. STASIEWSKA JUSTYNA
499. WOJCIECH BIERNAT
500. ALEKSANDRA MACHOWIAK
501. WIOLETTA ZASADA
502. IRENEUSZ KAZIMIERZ ŁAZARSKI
503. JAKUB SZYMAŃSKI
504. DANIEL TOMASZUK
505. BARBARA KAWACKA
506. KRZYSZTOF GOŹDZIEWSKI
507. BEATA DYMERSKA
508. MAREK PĘKALA
509. MYROSLAV VINTONIAK
510. ANDRZEJ PIOTROWSKI
511. MAREK KOSZUR
512.

ANONIMOWI DARCZYŃCY

ZA ŻYCZLIWOŚĆ DZIĘKUJEMY:


1. XELLA POLSKA SP. Z O. O.
2. DASTE PHU

 

  Przekaż darowiznę (kliknij DOTPAY)
Donate (click on the button DOTPAY)
Сделать пожертвования (нажмите на кнопку DOTPAY)

PLN, EUR, USD, GBP, JPY, CZK, SEK, DKK, CGF

„Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl”



Закон Древлеправославной Церкви Старообрядцев (Statut Staroprawosławnej Cerkwi Staroobrzędowców)

Read more →