Wszystkim Darczyńcom oraz wszystkim, którzy okazali życzliwość dla naszej społeczności pragniemy bardzo gorąco podziękować za okazaną pomoc.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, którym dobro naszej Cerkwi leży na sercu i swoimi działaniami wspierają naszą Parafię.
Liczymy nadal na Państwa pomoc i wsparcie.

o. Martinijan Jefimow wraz z Radą Ogólnego Zebrania Cerkwi Staroobrzędowców

W związku z wejściem dnia 25 maja 2018 r. w Polsce nowych przepisów o ochronie danych osobowych - RODO oświadczamy, że Staroprawosławna Cerkiew Staroobrzędowców nie gromadzi żadnych danych osobowych, nie przetwarza żadnych danych osobowych, nie publikuje żadnych danych osobowych! (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
 

  Przekaż darowiznę (kliknij DOTPAY)
Donate (click on the button DOTPAY)
Сделать пожертвования (нажмите на кнопку DOTPAY)

PLN, EUR, USD, GBP, JPY, CZK, SEK, DKK, CGF

„Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl”Закон Древлеправославной Церкви Старообрядцев (Statut Staroprawosławnej Cerkwi Staroobrzędowców)

Read more →